Zubné pasty Marvis je možné kúpiť kedykoľvek v našom
internetovom obchode hitcosmetics.sk.

Marvis bol vytvorený v Taliansku a prvú registráciu značky vykonal Earl Franco Cella di
Rivaradates v roku 1958. Domnievame sa, že Marvis bol najskôr určený pre fajčiarov kvôli bieliacemu účinku a intenzívnej mätovej príchuti.

Na Marvisa sa zabudlo, kým značku v roku 1997 nekúpil Ludovico Martelli Srl. Vďaka pôvodným receptúram sa teraz značka umiestnila vo svojom odvetví ako luxusný produkt. Pri výrobe týchto produktov sú potrebné progresívne technológie a používanie kvalitných, spoľahlivých a bezpečných prísad.

V súčasnosti Marvis predstavuje veľký sortiment zubných pást, ústnych vôd, zubných kefiek, držiakov zubných pást a ďalšieho príslušenstva. S ich pomocou môže každý z vás poskytnúť svojej ústnej dutine spoľahlivú, jemnú ochranu, bielenie, svieži dych a zdravie.
V katalógu nájdete výrobky pre šetrnú a účinnú starostlivosť s radom originálnych a zaujímavých príchutí. Maximálna čistota, dlhotrvajúca ochrana, snehobiely úsmev a zdravé ďasná sú u Marvisa zárukou.

Marvis je známy aj svojim špecifickým balením. Zubná pasta Marvis zabalená do štýlových matných hliníkových tubičiek s ozdobným vrchnáčikom. Originálne a neobvyklé balenia prekvapia svojim dizajnom a sú praktické. Sú vyrobené z prírodných materiálov šetrných k životnému prostrediu, ktoré sa pohodlne používajú a ľahko sa likvidujú.

Celý sortiment je vždy k dispozícii.

Doprava od 20 eur je zadarmo.