Kozmetiku DR K SOAP kúpiť teraz v obchode hitcosmetics.sk v Bratislave na Slovensku!

Rozvoj kozmetického priemyslu rýchlo zapĺňa priestor kozmetických obchodov, dopĺňa zásoby výrobkov starostlivosti a aktívne pridáva výrobky na pulty internetových obchodov.

Írska kozmetika DR K SOAP bola založená v roku 2011, ale vďaka svojmu jedinečnému zloženiu sa moderná technológia výroby aktívne umiestnila na prvom mieste v rebríčku najlepšej a najefektívnejšej kozmetiky pre mužov.

Kozmetiku DR K SOAP založil biochemik, experimentátor, vysokoškolský pedagóg, ktorý sa dobre vyznal v biochémii a snažil sa vytvoriť vlastnú efektívnu a bezpečnú kozmetiku pre mužov. Hlavným tajomstvom a odlišnosťou produktov značky je prirodzenosť zložiek, úplná absencia akýchkoľvek chemických nečistôt, konzervačných látok, aróm, farbív.

Výrobca vzal za základ éterické oleje z marhúľ, palmových, jojobových, bambuckých, rozmarínových, kokosových, ricínových olejov, čajovníkov, mäty, limetky, levandule, vitamínov A, E, C a ďalších, ktoré účinne plnia úlohy - zvlhčovacie, vyživovanie, ochrana, čistenie.

Dnes má značka desiatky výrobkov vrátane kozmetiky na holenie, doplnkov a tampónov, pánskej kozmetiky, žiletiek a žiletiek, šampónov, balzamov, tonikov, mydiel, pílingov a ďalších. Pre používateľov a znalcov kozmetiky tejto značky navyše existuje oblečenie, vrátane tričiek s logom spoločnosti.